Ubytování a vybavení chaty

Pokoje

Pohodlí vám při pobytu nabídnou 4 pokoje (2x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový pokoj a navíc jsou možné 2 přistýlky). Ubytovací kapacita chaty Kladské sedlo je tedy 17 osob.

Každý pokoj je vybaven ložním a koupelnovým přislušenstvím, samostatným topením a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a elektrickým sušákem.

Společné prostory

Trávit společný čas můžete i uvnitř chaty, kde v přízemí naleznete dostatek prostoru ve dvou místnostech s posezením.

Vybavení chaty a okolí

Uvnitř chaty je plně vybavená kuchyň se sporákem, troubou, fritovacím hrncem, rychlovarnou konvicí, lednicí a mrazákem.

K prodeji také nabízíme široký výběr sladkých i slaných pochutin a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Po dohodě lze zajistit teplé či studené snídaně nebo kompletní pokrmy na celou dobu pobytu - ineváhejte se informovat a domluvit konkrétně telefonicky nebo e-mailem!

K venkovnímu zázemí patři velký gril s mramovorou deskou a krytým posezením a otevřené ohniště s lavicemi. Dále u chaty nově najdete dřevěnou houpačku a závěsnou síť pro relax a velkou trampolínu vhodnou pro děti i dospělé návštěvníky. Více.

Aktivity a volný čas

Na Kladském sedle a v jeho okolí se rozhodně nudit nebudete! Podívejte se na tipy a doporučení, jak u nás můžete strávit aktivní i pohodový pobyt.

Kde nás najdete

Všechny cesty Kladska i Jeseníků vedou k nám - podívejte se, jak neomylně trefit až k chatě.

Ceny a rezervace

Strávit přijemný čas na chatě Kladské sedlo můžete celoročně. Neváhejte nás konktaktovat pro zjištění a rezervaci volného termínu.